Oprawki do okularów Poznań

ese_kappaWszystkie okulary wykonywane są na wysoce precyzyjnych automatach szlifierskich.

Cały proces szlifowania szkieł kontrolowany jest przez komputer, który umożliwia idealne ustawienie rozstawu źrenic, obróbkę szkieł dwuogniskowych i progresywnych oraz dokładne wypolerowanie krawędzi (soczewki plastikowe), co podnosi estetykę wykonanych okularów.

Do dokładnego wykonania okularów, a przede wszystkim wyznaczenia środków optycznych używamy dioptromierza komputerowego.

Visioffice jedyne tak precyzyjne urządzenie pomiarowe.

visioffice_standTanie soczewki Poznań

Nowoczesne spersonalizowane soczewki progresywne pozwalają użytkownikom cieszyć się doskonałym i swobodnym widzeniem na każdą odległość, są jak garnitur skrojony na miarę.

Zaprojektowanie takiej soczewki wymaga nie tylko ogromnej mocy obliczeniowej komputera, ale również precyzyjnego pomiaru, biorącego pod uwagę wiele parametrów, już w salonie optycznym.

Wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom zapewniamy najbardziej profesjonalny i najdokładniejszy pomiar wykonywany za pomocą urządzenia Visioffice firmy Essilor.

Visioffice jest najbardziej zaawansowanym, uniwersalnym systemem pomiarowym na rynku.

Urządzenie to w ciągu chwili mierzy dokładnie i dynamicznie parametry niezbędne dla wszystkich standardowych soczewek oraz parametry specyficzne dla soczewek spersonalizowanych.

Nowy dynamiczny pomiar 3D, opatentowany przez producenta, pozwala zmierzyć środek obrotu gałki ocznej, zapewniając bezkonkurencyjną precyzję wykonania zamówionych soczewek.

Visioffice zapewnia pomoc przy wyborze opraw dla osób słabowidzących.

W Optyk Biela otrzymasz tanie soczewki będące jednocześnie w najwyższej jakości! W naszych salonach przystępne ceny idą w parze z funkcjonalnością, skutecznością i profesjonalizmem. Zyskasz tanie soczewki, które nie tracą na komforcie codziennego noszenia.

Urządzenie dostępne w salonie w Poznaniu os. Rzeczypospolitej 6. Zapraszamy:

Poznań optyk