Sklep z okularami Poznań

  Sklep z okularami Optyk Biela bardzo zachęca wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do kontaktu. Chcesz się umówić na wizytę? Interesują Cię nasze promocje? Z każdym pytaniem możesz się do nas zwrócić! Wystarczy wypełnić powyższy formularz kontaktowy, a nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Twoją wiadomość!

  Zakład optyczny poznań

  Optyk Biela to tani optyk, będący jednocześnie gwarancją profesjonalizmu i rzetelności. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług, ponieważ dbamy o dobro klienta i jego zaufanie, które wypracowaliśmy sobie przez niemal pięćdziesiąt lat działalności. Nasz zakład optyczny zaprasza każdego, kto potrzebuje porządnych oprawek, wykonanych nowoczesnym sprzętem, według aktualnych wymagań rynku.

  Bezpłatne komputerowe badanie wzroku

  Jako sklep z okularami i zakład optyczny w jednym, oferujemy również bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Poznań, Mosina, Luboń - w każdym salonie, jaki posiadamy, można bez problemu poprosić o darmowe badanie. Na bezpłatne badanie wzroku mogą przyjść zarówno osoby noszące już okulary, jak i całkowici nowicjusze, który dopiero zaczynają swoją przygodę z oprawkami i soczewkami! Będąc profesjonalistami gwarantujemy zawodowe podejście, jednocześnie dbając o komfort pacjenta. Dzieci są także mile widziane!

  Tani optyk z Poznania

  Tani optyk wcale nie oznacza gorszy - Optyk Biela jest tego idealnym przykładem. Zakład optyczny i sklep z okularami, na który zawsze możesz liczyć!