Optyk dziecięcy poleca szkła trivex

BEZPIECZNE SOCZEWKI TRIVEX DLA DZIECI

Soczewki TRIVEX (PNX 1.53) nowoczesny materiał optyczny o wyjątkowej wytrzymałości na uderzenia oraz rewelacyjnej przejrzystości i lekkości. Każdy optyk dziecięcy powie, że to właśnie szkła TRIVEX są najlepsze dla Twojego dziecka!

 


Dbamy o Maluchy! Szeroka gama oprawek i soczewek dla dzieci.

Kiedy okazuje się że nasza pociecha będzie musiała nosić pierwsze lub kolejne już okulary,często stajemy przed dylematem wyboru odpowiednich oprawek. Ze względu na specyficzne potrzeby dzieci, szczególnie tych najmniejszych, należy zwrócić uwagę nie tylko na elementy estetyczne, takie jak kształt czy kolor, ale przede wszystkim na walory użytkowe.

fisher_priceDla maluchów, które po raz pierwszy mają mieć kontakt z okularami, szczególnie polecamy oprawki z zausznikiem ze "sprężynką". Sprężynka sprawia, że oprawa doskonale leży na twarzy dziecka, zabezpieczając równocześnie okulary przed zsunięciem się z nosa.

Elastyczne oprawki Fisher Price dla wyjątkowo energicznych, wiecznie ciekawych świata brzdąców, zapewniają nie tylko komfort i estetykę noszenia. Głównym atutem opraw tej marki jest bezpieczeństwo użytkowania, są także antyalergiczne. Elastyczne oprawki pozwolą maluchowi na niczym nieskrępowane szaleństwa, podskoki i gonitwy bez obaw o uszkodzenie okularów . Oprawki Fisher Price doskonale sprawdzają się również podczas wszelkich zajęć ruchowych, terapii jak i rehabilitacji.

Nasz optyk dziecięcy dobierze wymarzone okulary dla Twojej pociechy. Dzięki nam spojrzy na świat całkowicie na nowo! Zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu i nie tylko!