Najlepsze Okulary do monitora

Tylko odpowiednio dobrane soczewki z dobrymi jakościowo powłokami antyrefleksyjnymi (doskonała przejrzystość, lepszy kontrast widzenia) decydują o jakości, komforcie oraz poprawie warunków pracy przy komputerze. Zapobiegaj zmęczeniu oczu poprzez stosowanie soczewek ANTI-FATIGUE wspomagających wysiłek akomodacyjny. Soczewki takie są przeznaczone dla osób w wieku od 20 do 45 lat i mają właściwości relaksacyjne, przynoszą wyraźną ulgę dzięki niewielkiej zmianie mocy (0,6dptr).

Pozwala to na przywrócenie równowagi systemu akomodacyjnego i jego funkcjonowanie bez zmęczenia w pracy, podczas prowadzenia samochodu , uprawiania sportu, czynności wykonywanych w wolnej chwili. Soczewki ANTI-FATIGUE zaleca się do codziennego lub okresowego trybu noszenia okularów.

Są to najlepsze okulary do monitora na rynku!

 

Soczewki VARILUX COMPUTER  - komfort pracy przy komputerze dopasowany do Twoich potrzeb

Doskonałą propozycją dla osób po 40. roku życia na co dzień intensywnie korzystających z komputera w środowisku biurowym, będą soczewki VARILUX COMPUTER.

VARILUX COMPUTER to unikatowa soczewka progresywna zaprojektowana tak, aby dzień spędzony w pracy minął jak najbardziej produktywnie oraz komfortowo. Soczewki są dostępne w dwóch wersjach:

Soczewki VARILUX COMPUTER 2V zapewniają ostre widzenie klawiatury i całego ekranu monitora, natomiast soczewki VARILUX COMPUTER 3V, pozwalają patrzeć na ekran monitora oraz obserwować przedmioty i osoby oddalone, a także umożliwiają czytanie z odległości. Która z soczewek idealnie nadaje się dla Ciebie? Cóż, zależy to od Twoich potrzeb podczas pracy przed komputerem. Osoby używające okularów głównie w warunkach statycznych (okulary do monitora, czyli patrzenie na klawiaturę, ekran monitora; czytanie dokumentów) oraz posiadające niewielką korekcję dali lub wcale jej nie potrzebują, są kandydatami do soczewek VARILUX COMPUTER 2V.

Soczewki VARILUX COMPUTER 3V powinny być zalecane osobom, które będą używać okularów w bardziej dynamicznych warunkach (okulary do monitora, tj. przenoszenie wzroku z ekranu monitora na oddalone przedmioty i osoby) i posiadają średnią lub wysoką korekcje dali.

Interesują Cię soczewki Varilux? To koniecznie skorzystaj z naszej promocji! Dostaniesz 2 oprawki w cenie 1! Szczegóły poniżej:

Szkła progresywne VARILUX cena 2 za 1

 

Nasze salony:

Optyk Luboń
Poznań optyk

Formularz kontaktowy:

Tani optyk Poznań