Szkła OPTIFOG - Najbardziej zaawansowane szkła progresywne zapobiegające zaparowywaniu

Każdy z nas, kto nosi okulary, doświadczył zaparowania soczewek. W okresie zimowym jest to szczególnie uciążliwe, ale i w codziennych sytuacjach jak na przykład picie gorących napojów, gotowanie czy przy uprawianiu wszelakich sportów nasze okulary zachodzą mgłą.

Rozwiązaniem dla nas są soczewki okularowe z powłoką OPTIFOG. Jest to warstwa która nawet najdrobniejsze krople wody równomiernie rozprowadza na powierzchni całej soczewki okularowej, która jest niewidoczna dla użytkownika okularów.

Dla prawidłowego działania soczewek OPTIFOG niezbędny jest aktywator, spray, który rozpylamy na powierzchnie naszej soczewki. Trwałość niezaparowywania naszych okularów trwa wówczas nawet do tygodnia czasu.

Szkła OPTIFOG Poznań

Takie szkła będą na pewno wybawieniem dla każdego, kto zmaga się z ciągle parującymi okularami. Szkła OPTIFOG są niezawodne, dlatego gorąco zachęcamy do ich kupna! Szkła OPTIFOG dostępne są w naszych wszystkich salonach! Odwiedź nas w Poznaniu, Luboniu lub Mosinie i zapytaj o szkła z powłoką OPTIFOG!