Tylko odpowiednio dobrane soczewki z dobrymi jakościowo powłokami antyrefleksyjnymi (doskonała przejrzystość, lepszy kontrast widzenia) decydują o jakości, komforcie oraz poprawie warunków pracy przy komputerze. Zapobiegaj zmęczeniu oczu poprzez stosowanie soczewek ANTI-FATIGUE wspomagających wysiłek akomodacyjny. Soczewki takie są przeznaczone dla osób w wieku od 20 do 45 lat i mają właściwości relaksacyjne, przynoszą wyraźną ulgę dzięki niewielkiej zmianie mocy (0,6dptr).

Pozwala to na przywrócenie równowagi systemu akomodacyjnego i jego funkcjonowanie bez zmęczenia w pracy, podczas prowadzenia samochodu , uprawiania sportu, czynności wykonywanych w wolnej chwili. Soczewki ANTI-FATIGUE zaleca się do codziennego lub okresowego trybu noszenia okularów.

 

Szkła progresywne VARILUX COMPUTER  - komfort pracy przy komputerze dopasowany do Twoich potrzeb

Doskonałą propozycją dla osób po 40 roku życia na co dzień intensywnie korzystających z komputera w środowisku biurowym, będą soczewki VARILUX COMPUTER.

VARILUX COMPUTER to unikatowa soczewka progresywna zaprojektowana tak, aby dzień spędzony w pracy minął jak najbardziej produktywnie oraz komfortowo. Soczewki są dostępne w dwóch wersjach:

Szkła progresywne VARILUX COMPUTER 2V zapewniają ostre widzenie klawiatury i całego ekranu monitora, natomiast soczewki VARILUX COMPUTER 3V, pozwalają patrzeć na ekran monitora oraz obserwować przedmioty i osoby oddalone, a także umożliwiają czytanie z odległości. Która z soczewek idealnie nadaje się dla Ciebie? Cóż, zależy to od Twoich potrzeb podczas pracy przed komputerem. Osoby używające okularów głównie w warunkach statycznych (patrzenie na klawiaturę, ekran monitora, czytanie dokumentów) oraz posiadające niewielką korekcję dali lub wcale jej nie potrzebują, są kandydatami do soczewek VARILUX COMPUTER 2V.

Szkła progresywne VARILUX COMPUTER 3V powinny być zalecane osobom, które będą używać okularów w bardziej dynamicznych warunkach (przenoszenie wzroku z ekranu monitora na oddalone przedmioty i osoby) i posiadają średnią lub wysoką korekcje dali.

Szkła progresywne VARILUX - cena

Uważasz, że szkła progresywne VARILUX są Ci potrzebne? Chciałabyś się dowiedzieć o nich więcej, jak chociażby o ich cenie? Odwiedź jeden z naszych salonów lub zapytaj nas o nie przez formularz kontaktowy! Możesz nam uwierzyć, że jeśli chodzi o szkła progresywne VARILUX, cena jest jak najbardziej przystępna dla każdego!

Nasze salony:

Optyk Luboń
Poznań optyk

Formularz kontaktowy:

Tani optyk Poznań