Letnie promienie słoneczne cieszą większość ludzi, ale niekoniecznie cieszą też oczy. Promieniowanie UV bywa dla nich zwyczajnie szkodliwe, dlatego okuliści ostrzegają: każdy człowiek powinien się zaopatrzyć w parę wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych. I od razu na wstępie warto zaznaczyć: okulary sprzedawane po kilka złotych w tanich sklepach absolutnie nie chronią wzroku, a wręcz przeciwnie – potrafią mu zaszkodzić.

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją Solano – warto je mieć!

Tylko wysokiej jakości szkła są w stanie uchronić ludzki wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV, którego nadmiar może spowodować nawet zaćmę, a w konsekwencji – pogorszenie lub nawet utratę wzroku!

Dobór odpowiednich szkieł zależny jest od szerokości geograficznej, na jakiej się mieszka. W Polsce optymalne okulary przeciwsłoneczne będą przepuszczać od 18 do 8% słonecznego światła.

Najlepszej jakości okulary przeciwsłoneczne będą posiadać filtr polaryzacyjny, którego zadaniem jest blokada odblasków powstających, kiedy światło odbija się od gładkiej powierzchni. Zapewnia to użytkownikowi okularów ochronę wzroku przed światłe, niesamowitą przejrzystość obrazu oraz lepszy kontrast widzenia. Okulary z polaryzacją poleca się osobom spędzającym dużo czasu na słońcu. Niemniej jednak ich niesamowitą jakość powinien poznać każdy człowiek.

Dlaczego warto mieć okulary przeciwsłoneczne Solano?

Marka Solano to firma, która zasłynęła z produkcji najwyższej jakości szkieł przeciwsłonecznych. Ich wyrobom zaufały tysiące ludzi na całym świecie, w tym także największe gwiazdy.

To, co wyróżnia okulary przeciwsłoneczne Solano, to wyjątkowo wysoka jakość wykonania oraz niebagatelny wygląd. Klienci marki mogą wybierać spośród wielu rodzajów modeli. W ofercie Solano znaleźć można zarówno tradycyjne, klasyczne wzory oprawek, jak i futurystyczne wzory. Co roku nowe kolekcje marki szerokim echem odbijają się w świecie mody, a wielbiciele modnych oprawek mają czego w nich szukać.

Osoby poszukujące okularów przeciwsłonecznych łączących w sobie modny, niebagatelny design i najlepszą ochronę przed promieniowaniem UV, z pewnością powinny zwrócić uwagę na ofertę firmy Solano.